آشنایی با ما

ما چه کسانی هستیم، چه اهدافی داریم و چه کاری انجام می دهیم .

about - آشنایی با ما

آنچه که ما انجام می دهیم :

طراحی و پیاده سازی وب سایت

طراحی و توسعه وب سایت های اینترنتی از ایجاد ایده تا پیاده سازی با جدیدترین متدهای روز دنیا در کنار خلاقیتی بی نهایت در ارائه محصول

طراحی گرافیک و برندسازی دیجیتال

طراحی مجموعه کامل هویت بصری یکپارچه و منحصربه‌فرد، برای شخصیت سازی ویژه برند در فضای آنلاین از نقطه صفر تا تولد برند، طراحی و پیاده سازی ست اداری و کارت ویزیت، آرم و نشانه، بسته بندی صنعتی، بیلبورد های تبلیغاتی، بروشور و کاتالوگ و صفحه آرایی کتاب و مجله

طراحی صنعتی

طراحی و توسعه محصول با فرآیندی خلاقانه برای خلق معنی در محصولات و نمونه سازی و مشاوره تولید با انتخاب مواد و روش‌های تولید، نحوه‌ی اجرای جزئیات و ارائه‌ راه‌حل‌های ساخت

← پروسه انجام پروژه ها

مطالعه و تحقیق: این مرحله قبل از شروع به کار است که در آن، بازار هدف و فعالیت های انجام شده توسط همکاران و رقبا «داخلی و خارجی» در این حیطه با دقت مطالعه شده و نقاط قوت و ضعف آنها ارزیابی می گردد. اجرای این مرحله برای رسیدن به نتیجه ی دلخواه لازم است.

ایده پردازی: پس از مطالعه دقیق سوابق تبلیغاتی در حوزه ی کاری پروژه و تکیه بر چهارچوب درخواست کارفرما، جلسات ایده پردازی برگزار می شود که در طی آنها ایده کلی پروژه، که می تواند «نحوه برخورد بصری با پروژه»، «قطع کار» و یا «ساختار اولیه » باشد، ساخته و پرداخته می شود.

اجرا: پس از شکل گیری ساختار یک پروژه در مرحله ایده پردازی، در این مرحله پروژه ماهیت بصری پیدا می کند و پس از پرداخت های تکنیکی که با ابزارهایی چون اسـکیس های دستی و نرم افزارهایی چون corel draw, photoshop, adobe illustrator ,fireworks و سایر ابزارهای مرتبط با پروژه انجام می گیرد، پروژه نهایی می شود.

آماده سازی: پس از نهایی شدن طراحی پروژه برای ورود به مرحله بهره برداری و اجرا نیاز به پردازش دارد که شامل فرم بندی و … می شود. این مرحله به علت وجود ظرافت های صنعت مرتبط، باید بطور مشترک توسط متخصص چاپ، طراح گرافیک و طراحان صنعتی انجام گیرد.

درباره ما

 

گروه استودیو خلاقیت و گرافیک «متن» مجموعه ای است متشکل از طراحی صنعتی، گرافیک و مولتی مدیا. ایجاد این مجموعه بر اساس برنامه ریزی پویا به منظور توانمندی ارائه خدمات گسترده تر، با هدف ایجاد و توسعه نشان هویت و رشد کسب بازار برای سفارش دهندگان می باشد. ما با این هدف با مشتریان خود همراه شده تا با بررسی و شناخت نیازهای بازار هدف و ایجاد راهکارهای مورد نیاز جهت رسیدن به بهترین نتیجه اقدام کنیم.حجم کثیری از تبلیغاتی که در طول روز مشاهده می کنیم از دیدگاه فنی و زیبایی شناسی نادرست هستند. نکته لازم برای همه محصولات تبلیغاتی، بی عیب بودن آن ها از دیدگاه فنی است. این امر زاده ی دیدِ نادرستِ برخی کارفرمایان به امور تبلیغاتی و مدیریتِ غیر حرفه ایِ برخی مشاورانِ تبلیغاتی است که متأسفانه در کشور رواج یافته است. گروه خلاقیت و گرافیک متن با این دید آغاز به کار کرد که با شناخت مشکلات رایج، راه حل های کارآمدی را به مشتریان خود ارائه کند.

رسالت و ماموریت گروه متن

گروه استودیو خلاقیت و گرافیک «متن» درصدد است خدمات خود را به شکلی ارائه دهد تا با جلب رضایت و در نتیجه اعتماد مشتریان، بار سنگین پیگیری تبلیغات را از دوش کارفرما بردارد. گسترش استودیو متن به مجموعه ای کامل که قادر به ارائه تمامی خدمات تبلیغاتی باشد، از اهداف مهم گروه است. تلاش ما بر این است تا با استفاده از پرسنل مجرب، تکنولوژی برتر این صنعت و مدیریت منسجم و نوین به این هدف دست پیدا کنیم.

تیم ما

تیم و کارکنان ما در اینجا ارائه شده است، ما آنچه را که دوست داریم انجام می دهیم. با ما در تماس باشید.

010A8290 460x460 - آشنایی با ما

محمد باقری نیا

مدیر ارشد و طراح گرافیک

010A82901 1 460x460 - آشنایی با ما

سپیده نیکزاد

مدیر اجرایی و ایده پرداز

010A82902 1 460x460 - آشنایی با ما

سحر نیکزاد

طراح صنعتی

010A82903 1 460x460 - آشنایی با ما

علیرضا ظاهری

طراح گرافیک

missing pic - آشنایی با ما

اینجا جای تصویر شماست!

می خواهید با ما همکاری کنید؟

همین حالا به ما بپیوندید!